Řidiče z nabouraného vozu vyprošťovali vsetínští hasiči

09.12.2020 07:05

VSETÍN - Vsetínští hasiči v úterý 8. prosince dopoledne zasahovali v ulici Tataláky ve Vsetíně, kde řidič osobního vozidla narazil do betonové opěrné zdi. „Při nárazu byl řidič zraněn. Po příjezdu na místo hasiči muži, který ve vozidle cestoval sám, poskytli předlékařskou pomoc včetně nasazení krčního límce. Poté ho vyprostili z vozidla bez použití hydraulického zařízení,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lenka Javorková. Zraněného řidiče předali posádce zdravotnické záchranné služby, která ho transportovala do nemocnice.
„Hasiči vozidlo zabezpečili proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. Po nárazu došlo u vozidla k úniku provozních kapalin, které zasypali sorbentem. Po zadokumentování místa nehody Policií ČR pomohli hasiči s naložením auta na odtahový vůz. Na závěr uklidili vozovku,“ dodala mluvčí.
Provoz na této silnici tak byl na několik hodin omezen a sveden do jednoho jízdního pruhu.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje