Řidič skončil se svým vozem v korytě potoka

17.01.2021 07:03

KORYČANY - Krátce po půl čtvrté odpoledne vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Morkovice-Slížany a posilová jednotka dobrovolných hasičů z Koryčan k hlášené dopravní nehodě osobního automobilu v obci Koryčany na Kroměřížsku. V rámci mezikrajské pomoci k události vyjela také jednotka profesionálních hasičů z Kyjova. 

„Jako první na místo dorazili dobrovolní hasiči, kteří potvrdili, že vůz havaroval mimo komunikaci do hlubokého koryta potoka a zůstal na boku. Ve voze se nacházel zraněný řidič.

Hasiči okamžitě vyřezali přední okno a řidiče transportovali na páteřové desce do vozu zdravotnické záchranné služby. Ta jej po prvotním ošetření odvezla do nemocnice,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Hasiči zajistili místo nehody, a na pokyn velitele zásahu byl k události povolán vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice. Po zadokumentování nehody policií hasiči vrak vozu vytáhli na komunikaci a byl odvezen z místa události. Po více než třech hodinách byl zásah jednotek na místě ukončen.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje