Řidič osobního vozidla vjel pod kola tahače, přiletěl pro něho vrtulník

16.04.2020 18:15

VSETÍN – Dopravní nehoda, při níž se dnes ráno vážně zranil dvaasedmdesátiletý řidič osobního automobilu ze Zlínska po střetu s tahačem, na několik hodin omezila dopravu ve Vsetíně. Zraněného řidiče transportoval vrtulník do nemocnice.
„K nehodě mezi osobním a nákladním automobilem došlo po deváté hodině na nájezdu na hlavní silnici nedaleko bývalého fotbalového stadionu. Senior, který řídil osobní automobil, při odbočování vlevo na hlavní silnici vjel pod kola tahače jedoucího ve směru od Valašského Meziříčí,“ informoval policejní mluvčí Petr Jaroš.
„Přivolaní hasiči z osobního vozidla vyprostili zaklíněného řidiče a společně se záchranáři mu poskytli první pomoc. Vzhledem ke zdravotnímu stavu vyproštěného byl na místo přivolán vrtulník,“ sdělila tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Příčiny a další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření vsetínských dopravních policistů.
Zdroj: PČR a HZS Zlínského kraje
Foto z místa nehody: HZS ZLK