Řidič narazil do stromu a poškodil i sloup veřejného osvětlení

19.03.2022 09:48

HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE - Havárie osobního vozidla tovární značky Renault v pátek 18. března odpoledne zkomplikovala dopravu v Březnické ulici ve Zlíně. Řidič jedoucí do kopce nedaleko kruhového objezdu sjel mimo cestu, kde narazil do stromu. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Zlín.
„Při nehodě byl zraněn starší spolujezdec. Hasiči muži pomohli z rozbitého auta a odnesli ho do sanitního vozu. Řidič vozidla vyvázl bez zranění,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. „Při nehodě narazil řidič i do sloupu veřejného osvětlení, přičemž se uvolnilo světlo ze stožáru a hrozilo, že spadne. S pomocí výškové techniky hasiči uvolněnou část snesli na zem,“ dodala krajská mluvčí hasičů.
Příčina a okolnosti havárie jsou předmětem šetření Policie ČR.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje