Půl tuny pomoci pro lidi s handicapem v Otrokovicích

05.05.2021 07:08

OTROKOVICE – V rámci jarního kola Sbírky potravin byli dárci velmi štědří. „Věnovali nám více než půl tuny zboží, z toho 485,1 kg nejrůznějších trvanlivých potravin a 38,9 kg drogistického zboží. Rád bych proto poděkoval všem dárcům, kteří se rozhodli podpořit lidi s handicapem prostřednictvím této akce. Velmi si této potřebné pomoci vážíme. Vybrané zboží využijí především klienti chráněného bydlení a podpory samostatného bydlení,“ uvedl Pavel Polák, ředitel Naděje, pobočky Otrokovice.
Sbírka potravin se uskutečnila v sobotu 24. dubna ve vybraných obchodních řetězcích po celé České republice Sbírka potravin, do níž je zapojena také NADĚJE. „Veřejnost mohla tuto akci podpořit dvěma způsoby. Buď klasickým nákupem a věnováním trvanlivých potravin a drogerie přímo v kamenných prodejnách nebo prostřednictvím online nákupů přes konkrétní partnery Sbírky,“ sdělila tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková
Pomoci klientům otrokovické Naděje, tedy lidem s mentálním a kombinovaným postižením, mohli lidé svými nákupy v prodejně Kaufland v Otrokovicích.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice