První turnaj na nových beachvolejbalových hřištích se odehraje v sobotu

12.08.2022 16:09

OTROKOVICE - ŠtěrkCup 2022 bude prvním turnajem dvojic odehraným na beachvolejbalových hřištích v areálu Rekreační oblasti Štěrkoviště, které na jaře letošního roku prošly kompletní revitalizací. „První dvojice se postaví na hřiště v soboru 13. srpna v 9.30 hod.. Nabitý seznam účastníků slibuje skvělou podívanou až do pozdního odpoledne,“ uvedla Lenka Vaculová, otrokovická tisková mluvčí.
„Na Štěrkáči se scházíme každým rokem. Losovací turnaj dvojic ŠtěrkCup odstartuje letošní zcela novou a krásnou etapu našich turnajů na nových hřištích. Je to příjemný způsob k poznání nových lidí i sebe sama při špatném losu,“ řekl organizátor turnaje Libor Vondráček.
Turnaj bude rozdělen na skupinu smíšených dvojic a skupinu mužů. Hrát se bude na dva sety do 15 bodů. Z každé skupiny postoupí čtyři nejlepší týmy, které si zahrají ve vyřazovací části o příčky nejvyšší.
„Nová sportoviště v areálu Štěrkoviště jsou denně v obležení veřejnosti. Je skvělé vidět, že realizované investice se setkávají se zájmem a plní svůj účel. Nejde jen o beachvolejbal, stále obsazené je i hřiště na streetball a stoly na ping pong. Uspořádaný turnaj je perfektní příležitostí pro nehrající veřejnost, která může přijít hráče povzbudit a zpestřit si tak chvíle u vody. Zároveň jde o první větší akci, která sportoviště veřejnosti představí. S investicemi v areálu budeme pokračovat i nadále. Další etapou bude vybudování nového sociálního zázemí právě v blízkosti hřišť,“ uzavřela starostka města Otrokovice Hana Večerková.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Městský úřad Otrokovice