Promoce se už podruhé uskuteční v areálu bývalého Svitu

18.09.2021 08:41

ZLÍN – Slavnostní promoce absolventů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se uskuteční v sobotu 18. září a v neděli 19. září na platformě 14|15 Baťova institutu. Kvůli současné pandemické situaci fakulta pořádá už podruhé promoce na otevřeném venkovním prostoru v industriálním areálu Svit.
„Loni jsme promoce museli nachystat venku narychlo, především kvůli omezením, které souvisely s pořádáním vnitřních akcí. Díky pozitivním reakcím ale i větší bezpečnosti jsme proto i letos zvolili variantu na platformě 14|15 Baťova institutu,“ okomentoval venkovní promoce proděkan pro pedagogickou činnost Michal Stránský.
Vedle promocí bude areál Svit svědkem i první venkovní imatrikulace studentů FMK UTB, kteří na pódiu na platformě 14|15 Baťova institutu vystřídají v neděli odpoledne absolventy fakulty.
Víkendové promoce Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně doplní v sobotu 18. září na Zlínském zámku i vernisáž výstavy Diplomky 21, kde se představí absolventi ze 12 ateliérů fakulty. Výstava bude ve Zlínském zámku k vidění do 1. října.

Vlastimil Langer

Zdroj: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Foto: Archiv SNZ