Při výbuchu v moštárně se zranil její majitel

22.03.2021 09:02

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – Zatím z nezjištěných příčin došlo v neděli 21. března odpoledne k výbuchu v moštárně v Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku. Majitele moštárny utrpěl popáleniny.
„Ve tři hodiny odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů oznámení o výbuchu v areálu firem v ulici Osvobození v Ostrožské Nové Vsi. Na místo se postupně sjelo pět jednotek, a to ze stanic Zlín a Uherské Hradiště a dobrovolné jednotky z Ostrožské Nové Vsi, Uherského Ostrohu a Kunovic. Po příjezdu k hlášenému místu výbuchu hasiči průzkumem zjistili, že k výbuchu došlo ve výrobní hale moštárny. Při výbuchu byl zraněn majitel. Další osoby se v objektu nenacházely. Popáleného muže si do péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková. Příčinu výbuchu šetří vyšetřovatel hasičů spolu s Policií ČR.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje