Při srážce dvou aut na Uherskohradišťsku se zranili čtyři lidé

16.01.2022 16:09

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Zranění čtyř lidí, z toho dvou dětí, je důsledek dnešní dopolední čelní srážky dvou osobních aut u Nivnického Dvora na Uherskohradišťsku. Pro jednu zraněnou osobu přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby, který ji transportoval do nemocnice.
„Nehoda nám byla ohlášena v 10:12 hodin. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z požární stanice Uherský Brod. Hasiči po příjezdu zjistili, že mezi zraněnými jsou dvě děti, které od nás dostaly dráčka Záchranáčka. Na místě nehody byly všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Na místě byl i vrtulník Letecké záchranné služby, který jednu zraněnou osobu transportoval do nemocnice,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Hasiči pomohli s přenesením zraněné osoby do vrtulníku, zabezpečili obě vozidla proti vzniku požáru a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbentem. Po zadokumentování nehody policií uklidili silnici.
Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje