Při požáru přístřešku v Provodově se popálil jeho uživatel

01.07.2021 08:34

PROVODOV – Hlášení o požáru přístřešku v Provodově na Zlínsku v lokalitě Na Lhotách přijali hasiči ve středu 30. června ve 21:14 hodin.
Požární poplach byl vyhlášen jednotkám profesionálních hasičů ze Zlína a Luhačovic a jednotkám dobrovolných hasičů obcí Březůvky, Provodov a Želechovice nad Dřevnicí.
„Uživatel objektu se snažil požár uhasit před naším příjezdem a popálil si ruce. Hasiči požár během několika minuut dostali pod kontrolu. Velitel zásahu si vyžádal příjezd Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje a Policie České republiky," řekl roman Žěmličkka zb HZS Zlínského kraje..
Příčina vzniku požáru a výše škody není v této chvíli známá. Šetření požáru bude podle mluvčího hasičů pokračovat dnes v dopoledních hodinách za přítomnosti psovoda se psem pro vyhledávání akcelerantů hoření.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje