Při požáru osobního automobilu se dva zaměstnanci nadýchali zplodin

16.04.2020 15:09

PRAVČICE – Dva muži, kteří se ve středu 15. dubna večer pokoušeli uhasit požár automobilu na dvoře autoopravny v Pravčicích na Kroměřížsku, skončili v péči záchranářů.
„Informaci o požáru osobního auta jsme obdrželi večer v 20:20 hodin. Oznamovatel sdělil, že v blízkosti hořícího vozidla stojí další dva automobily a další jsou v dílně. Operační důstojník ihned vyhlásil požární poplach čtyřem hasičským jednotkám,“ informoval dnes Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Při hasebních pracích se dva muži nadýchali zplodin hoření. Hasiči jim poskytli předlékařskou pomoc. Jednomu nasadili kyslík a velitel zásahu přivolal Zdravotnickou záchrannou službu Zlínského kraje.
„Příčina požáru zůstává nadále v šetření. Způsobená škoda byla vyčíslena na 35 tisíc korun. Hasiči uchránili hodnoty v předběžné výši dva miliony korun,“ dodal Roman Žemlička.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje