Při čelním střetu osobních automobilů na Kroměřížsku se zranili oba řidiči

24.02.2022 10:22

HORNÍ LAPAČ - Dva zraněné řidiče si vyžádala hrozivě vypadající dopravní nehoda, ke které ve středu 23. února v 15:59 hodin vyjížděly profesionální jednotky hasičů ze stanic Holešov a Zlín.
„Na rovném úseku nedaleko Horního Lapače ve směru od Fryštáku se střetly dva osobní automobily a oba řidiči zůstali po nárazu se zraněním uvnitř vraků. Jednoho hasiči vytáhli ihned po příjezdu, druhého bylo nutné postupně vyprostit pomocí speciálního hydraulického zařízení,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Oběma řidičům hasiči okamžitě poskytli první předlékařskou pomoc a následně zraněné předali do péče zdravotnické záchranné služby, která je odvezla do nemocnice. Po dobu řešení následků nehody byla komunikace úplně uzavřena.
„Krátce po šesté hodině večer byl zprovozněn jeden jízdní pruh, a po další hodině byla komunikace uklizena a místo bylo předáno policii,“ dodal mluvčí hasičů

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje