Při čelním střetu dvou osobních aut u Kašavy se zranili oba řidiči

24.08.2020 11:36

KAŠAVA – Dvě osobní vozidla se dnes dopoledne čelně srazila na úzké silnici mezi obcemi Kašava a Ostrata na Zlínsku.

„Při nehodě byla zraněna řidička vozidla Škoda Octavia, která cestovala se svým maličkým synem. Chlapec vyvázl bez zranění a od zasahujících hasičů ze stanice Zlín dostal dráčka Záchranáčka. Ve vozidle Škoda Felicia jel muž. Také on skončil v péči záchranářů. Oba zranění byli převezeni do krajské nemocnice,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lenka Javorková.

Hasiči zabezpečili obě vozidla proti vzniku požáru a odpojili autobaterie. Také došlo k úniku provozních kapalin, které zasypali sorbentem. Následně hasiči odtáhli vozidlo Felicia mimo cestu. Odtah druhého vozidla si na místě zajistil jeho majitel.

Po celou dobu zásahu složek IZS v místě nehody, byla komunikace obousměrně uzavřena.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje