Požár skládky hasiči bleskově zvládli

03.06.2021 14:02

UHERSKÝ BROD  - Požár skládky nedaleko města Uherský Brod ve středu 2. června přivolaní hasiči zvládli do dvaceti minut.
„Minutu po páté hodině odpoledne byl vyhlášen poplach profesionálním a dobrovolným hasičům z Uherského Brodu. Důvodem byl požár na skládce odpadů nedaleko města ve směru na obec Prakšice. K události okamžitě vyrazily celkem tři cisternové vozy. Po příjezdu na místo velitel potvrdil požár odpadu v rozsahu asi 10x3 metry. Hasiči v dýchací technice provedli rychlou lokalizaci, a po rozhrabání a dohašení všech ohnisek byla do dvaceti minut hlášena celková likvidace,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Díky rychlému oznámení události a zásahu hasičů nedošlo k rozšíření do větších ploch.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje