Požár plastového kontejneru poškodil i vedle zaparkovaný osobní automobil

05.07.2021 16:34

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Škodu v předběžné výši 30 tisíc korun způsobil dnes před druhou hodinou ranní v ulici 1. máje v Rožnově pod Radhoštěm požár plastového kontejneru se směsným odpadem. Nikdo nebyl zraněn, příčina požáru je ve společném šetření hasičů a policie.
„Požární poplach byl vyhlášen jednotce Hasičského sboru města Rožnov pod Radhoštěm. V době příjezdu hasičů byla na místě Policie České republiky. Požár byl uhašen jedním vysokotlakým proudem vody. Při požáru došlo k zničení plastového kontejneru, ale bohužel i k poškození nedaleko stojícího osobního automobilu Škoda Fabia. Osobní auto mělo požárem poškozené plastové díly, okno pátých dveří a lak karoserie,“ sdělil Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
„Vzhledem k tomu, že nedaleko požáru byl zaparkovaný další automobil Škoda Octavia, byly uchráněné hodnoty určeny v předběžné výši 300 tisíc korun,“ dodal Žemlička.

Zdroj: HZS Zlínského kraje

Foto: Hasičský sbor města Rožnov pod Radhoštěm