Požár osobního automobilu ve Valašském Meziříčí poškodil i blízko zaparkovanou dodávku

18.02.2023 09:38

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - U požáru osobního automobilu, který poškodil i vedle něj zaparkovanou dodávku, ve Valašském Meziříčí v místní části Juřinka zasahovali v pátek 17. února v 18.42 hodin hasiči. Nikdo nebyl zraněn, požár způsobil na obou vozidlech škodu v předběžné výši 150 tisíc korun. Byly uchráněny hodnoty v předběžné výši 250 tisíc korun.

„V době našeho příjezdu byl automobil zcela v plamenech. Hořící automobil jsme v dýchacích přístrojích uhasili dvěma vysokotlakými proudy vody. Požárem byla poškozena i nedaleko stojící dodávka. Vyšetřovatel hasičů si vyžádal příjezd psovoda se psem na vyhledávání akcelerantů hoření. Příčina požáru tak zůstává v šetření,“ uvedl Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje