Požár osobního automobilu komplikoval ranní dopravu ve Starém Městě

25.04.2022 14:31

STARÉ MĚSTO – Osobní automobil začal hořet za jízdy dnes po šesté hodině ranní v ulici Východní ve Starém Městě u Uherského Hradiště.
„Hlášení o požáru osobního automobilu jsme přijali v 6:18 hodin. Při našem příjezdu byla část automobilu v plamenech. V dýchacích přístrojích jsme požár uhasili jedním vysokotlakým proudem vody. Po naložení automobilu na vůz odtahové služby jsme uklidili komunikaci. K požáru automobilu došlo během jízdy. Škoda byla určena v předběžné výši osmi tisíc korun. K zranění osob nedošlo,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
U požáru zasahovala jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje stanice Uherské Hradiště a jednotka Sboru dobrovolných hasičů města Staré Město.
Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje