Požár osobního auta jeho posádku neohrozil

11.08.2021 15:50

ZLÍN – Požár osobního automobilu Škoda Felicia na Benešově nábřeží ve Zlíně dnes krátce před polednem likvidovali profesionální hasiči ze stanice Zlín.
„Kouř ze zadní části vozu vyděsil řidiče a jeho dvě spolujezdkyně. Všichni naštěstí vyvázli bez zranění. K likvidaci požáru hasiči použili jeden vysokotlaký proud vody, kterým požár během krátké chvíle uhasili. Jednou z cestujících byla sedmiletá holčička, která od hasičů dostala dráčka Záchranáčka,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Na místo události se dostavil vyšetřovatel hasičů, který šetřením zjistil, že příčinou požáru byla technická závada na palivovém systému. „Škodu společně s majitelem vyčíslil na osm tisíc korun,“ dodala tisková mluvčí hasičů.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje