Požár mikrovlnné trouby v Nedašově způsobil škodu za sto tisíc korun

13.08.2021 15:06

NEDAŠOV – K požáru rodinného domu v obci Nedašov na Zlínsku vyjížděli ve čtvrtek 12. srpna večer profesionální hasiči ze stanic Slavičín a Valašské Klobouky a dobrovolné jednotky z Brumova a Nedašova.
„Jako první na místo přijeli místní dobrovolní hasiči, kteří průzkumem zjistili, že v domě došlo k požáru mikrovlnné trouby, který ihned uhasili. Uvnitř objektu plného kouře našli muže, kterého předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby, jež zraněného následně převezla do nemocnice,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Pomocí termokamery hasiči dům překontrolovali. Skrytá ohniska nenašli. Na místo události se dostavil vyšetřovatel hasičů, který šetří příčinu vzniku požáru. Škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun.

Zdroj a foto zničené mikrovlnky: HZS Zlínského kraje