Policistky Zlínského kraje jsou třetí nejlepší ve střelbě v České republice

11.09.2021 14:36

POLICIE ZLÍNSKÉHO KRAJE – Počátkem září proběhlo v Opařanech Policejní mistrovství České republiky ve střelbě z krátkých služebních zbraní.
„Naše krajské ředitelství na mistrovství úspěšně reprezentovalo tříčlenné družstvo policistek, které se do soutěže nominovaly z krajského kola soutěže ve střelbě. Tým policistek ve složení nprap. Aneta Kosečková z odboru cizinecké policie, nprap. Monika Kubíčková z obvodního oddělení ve Slavičíně a nstržm. Jana Mikulajová z obvodního oddělení ve Vsetíně byly velmi úspěšné. Po třídenní náročné střelbě získaly bronzovou medaili. Do soutěže se zapojilo jedenáct tříčlenných družstev z jednotlivých krajů v republice. Soutěžilo se v praktické policejní střelbě v pohybu i na pohyblivé cíle,“ uvedla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.
Zdroj a foto: Policie Zlínského kraje
Pod foto: Slavnostní předávání ocenění.