Policisté z koňského hřbetu kontrolovali zabezpečení rekreačních objektů

19.06.2020 11:04

RUSAVA – Na správné zabezpečení rekreačních chat se ve středu 17. června zaměřili policejní preventisté společně s policisty z Oddělení služební hipologie a kynologie Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.

„V kopcovitém terénu chatových oblastí Rusava na Kroměřížsku z koňského hřbetu kontrolovali, zda jsou objekty správně zabezpečeny. Sekundovali jim policejní psi Linka a Frodo, kteří se svými  psovody prohledávali, zda některou chatu nenavštívil nežádoucí host,“ informovala dnes koordinátorka prevence Jitka Lysáčková.
Zkontrolovali desítky rekreačních objektů. Kontroly chatových oblastí provádějí policisté ve Zlínském kraji v průběhu celého roku. Včerejší preventivní akce se uskutečnila v rámci Evropského dne proti vloupání.

Zdroj a foto: Policie Zlínského kraje