Policisté se připravují na mezinárodní fotbalové utkání v Uherském Hradišti

28.07.2021 14:10

POLICIE ZLÍNSKÉHO KRAJE - Policisté Zlínského kraje se připravují na čtvrteční fotbalové utkání, které odehrají v rámci Evropské konferenční ligy UEFA fotbalisté 1. FC Slovácko a PFK Lokomotiva Plovdiv v 19.00 hodin na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.
„Na pohárový zápas se připravuje pořádková jednotka, policisté z pohotovostního a eskortního oddělení, z obvodních oddělení, dopravní policisté, policejní psovodi a policisté z řad policejní hipologie. Chybět nebudou ani kriminalisté a policisté z antikonfliktního týmu, strážníci Městské policie z Uherského Hradiště a členové bezpečnostní agentury,“ informovala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
Policisté upozorňují návštěvníky fotbalového zápasu i veřejnost na obezřetnost v dopravě. „Vzhledem k uzavírkám komunikací v okolí Uherského Hradiště vyjeďte na zápas s dostatečným časovým předstihem. Při parkování se řiďte pokyny policistů a pořadatelů a parkujte pouze na místech k tomu určených,“ vzkázala Monika Kozumplíková.
Připomínají také, že podle aktuálně platných vládních opatření je nutné před vstupem na stadion prokázat bezinfekčnost, ať už prodělaným onemocněním covid-19 nebo očkováním či negativním testem. Potvrzení od zaměstnavatele nestačí. Po celu dobu zápasu je nutné nosit ochranu dýchacích cest. Bližší informace k prokázání bezinfekčnosti jsou přímo na stránkách fotbalového klubu.

Vlastimil Langer

Zdroj: Policie Zlínského kraje
Ilustrační foto: Archiv SNZ