Po srážce dvou aut skončil řidič jednoho z nich i se spolujezdkyní v nemocnici

07.11.2020 09:25

DOLNÍ NĚMČÍ – Dvě osobní auta se v pátek 6. listopadu odpoledne střetla v Dolním Němčí na Uherskohradišťsku. Řidič jednoho z nich i se spolujezdkyní skončili v nemocnici.
„K nehodě byli vysláni hasiči ze stanice Uherský Brod, kteří po příjezdu na místo zjistili, že ve vozidle Škoda Fabia zůstali zaklíněni dva lidé. S pomocí rozpínáku otevřeli dveře rozbitého vozidla, ze kterého poté vyprostili řidiče a jeho spolujezdkyni. Oba zraněné poté předali záchranářům, kteří je odvezli do nemocnice. Ve vozidle BMW nebyl nikdo zraněn,“ uvedla tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Hasiči zajistili obě auta proto vzniku požáru, odpojili autobaterie a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Nakonec uklidili vozovku od střepů a úlomků z aut. Po celou dobu zásahu složek IZS byla komunikace uzavřena.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje