Po havárii skončilo auto na boku, osádka v nemocnici

20.12.2020 07:42

VELKÝ OŘECHOV - Krátce před třetí hodinou odpolední v sobotu 19. prosince havarovalo osobní vozidlo Opel Corsa mezi obcemi Velký Ořechov a Pašovice na Zlínsku, kde řidička skončila s autem v poli.
„Při nehodě se zranila řidička i její spolujezdec, kterým hasiči poskytli předlékařskou pomoc. Poté je předali přivolaným záchranářům, kteří je transportovali do nemocnice,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
K nehodě byli vysláni profesionální hasiči z Luhačovic a dobrovolní hasiči z Velkého Ořechova. Po příjezdu na místa zjistili, že vůz je mimo cestu na boku. Nebylo však nutné cestující z vozu vyprošťovat. K úniku provozních kapalin nedošlo.
„Hasiči zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. V době zásahu složek IZS hasiči kyvadlově usměrňovali v místě nehody dopravu. Okolnosti havárie jsou nyní v šetření Policie ČR,“ dodala tisková mluvčí.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje