Plameny pohltily nad ránem stodolu na Zlínsku

23.03.2022 11:30

ŠTUDLOV  - Jen torzo zbylo ze stodoly ve Študlově na Zlínsku po dnešním požáru, u kterého zasahovalo celkem sedm jednotek hasičů a byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Nikdo nebyl zraněn, příčina a výše škody je v šetření vyšetřovatele hasičů.
„Na místo požáru se dnes krátce po páté hodině ranní postupně sjeli hasiči ze stanic Valašské Klobouky, Vsetín a Zlín a dobrovolní hasiči ze Študlova, Horního Lidče, Valašských Klobouk a Lačnova. V době jejich příjezdu byl objekt celý v plamenech. Do hodiny měli požár pod kontrolou a poté postupně rozebírali konstrukci stodoly a dohašovali skrytá ohniska,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Uvnitř stodoly se v době vzniku požáru nacházel traktor, který stihli majitelé vyvézt ven. Zbytek uskladněných věcí jako například dřevo, seno, různé nářadí či barvy pohltily plameny.
Nyní se na požářišti nachází vyšetřovatel hasičů, který zjišťuje příčinu vzniku požáru.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje