Panteři odehrají benefiční utkání pro Ukrajinu

19.03.2022 08:58

OTROKOVICE - Hrajeme Srdcem pro Ukrajinu, pod tímto názvem se odehraje benefiční utkání florbalového klubu Panthers Otrokovice v neděli 20. března v 17 hodin ve sportovní hale na Štěrkovišti v Otrokovicích. „Rodinám, které našly přechodný domov v Otrokovicích, věnují Panteři veškeré příjmy ze vstupného, 50 % výtěžku z prodeje ve fanshopu a veškeré další příspěvky,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Lenka Vaculová.
„Ani Panterům není lhostejné, co se nyní ve světě děje a rádi bychom Ukrajinu podpořili a přispěli tím, co nejlépe umíme, a to sportem. Proto jsme se rozhodli uspořádat benefiční utkání, kterým chceme na jednu stranu pobavit naše fanoušky, ale hlavně podpořit ukrajinské rodiny, které válka vyhnala k nám do Otrokovic,“ uvedl sekretář klubu Panthers Otrokovice Petr Stoklásek.
Otrokovickým Panterům sezóna sice už skončila, ale pro dobrou věc se vrátí na palubovku haly na Štěrkovišti. Zde se postaví proti týmu složenému z legend, známých osobností a sponzorů otrokovického florbalu. Fanoušci se tak mohou těšit na spoustu známých jmen v čele s bývalým kapitánem a současným předsedou klubu Karlem Ťopkem.
„Kromě florbalové bitvy se diváci mohou těšit i na závěrečný penaltový rozstřel a další dovednostní soutěže. O přestávkách se představí naše nejmladší florbalová generace, která změří síly s týmem přípravky Zlín Lions. Po skončení utkání se fanoušci mohou vyfotit se současnými i bývalými superligovými hráči. Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc,“ vyzývá jménem otrokovických Panterů Petr Stoklásek.

Vlastimil Langer
Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice