Památník T. Bati pořádá přednáškové cykly Mládí Tomáše Bati

05.01.2022 15:26

ZLÍN - Na další ze série speciálních přednáškových cyklů s akcentem na Baťovo mládí zve Památník T. Bati. Zajímavosti nejen z jeho dětství Tomáše Bati prozradí vedoucí průvodce Petr Hampl. Velkým lákadlem je i exkluzivní možnost nafotit si interiér Památníku za slavnostního osvětlení po skončení prezentace.
„Součástí stálého programu zlínského Baťova Památníku jsou speciální přednáškové cykly, které každou druhou sobotu v měsíciúčastníky blíže seznámí s jednotlivými obdobími Baťova života. Jako první v pořadí je téma Mládí Tomáše Bati, které startuje 8. ledna  od 17:00 v Infopointu Památníku (vedlejší budova gymnázia vlevo od Památníku, adresa nám. T. G. Masaryka 2734 Zlín),“ informovala Zuzana Bílá z Památníku.
Návštěvníci s ibudou moci od průvodců vyslechnout přednášku s promítanou prezentací zaměřenou na dobu a zajímavosti Tomášova dětství a mládí.  Základní vstupné 99 Kč, snížené 49 korun.

Rezervace míst nutná předem nawww.pamatnikbata.eunebo přes e-mail pamatnikbata@zlin.eu. Akce se bude konat dle aktuálních vládních opatření.

Vlastimil Langer

Zdroj: Památník T. Bati

Foto: Státní okresní archiv