Otrokovice přivítají začátek prázdnin na Štěrkovišti
OTROKOVICE - Konec školního roku a začátek prázdnin se bude slavit v Otrokovicích na Štěrkovišti. Město zde připravilo zábavný program, jehož součástí bude i slavností otevření nového objektu občerstvení.
„Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení v podání Mága RADEKRa, hudební produkci kapely RIPTETO i možnost venkovního cvičení pod vedením lektorů Waves Fitness. Jako rozloučení se školním rokem bude v tento den ještě vstup zdarma, ale v provozu již bude tobogán, brouzdaliště a další atrakce, které areál nabízí,“ informovala Lenka Vaculová, otrokovická tisková mluvčí.
Slavnostně bude otevřen také objekt nového občerstvení, který funguje již měsíc a má tak za sebou úspěšné zkušební období. Současně tvoří dominantu celého areálu, kterému kromě chutného jídla a dobrého pití přinesl také nové sociální zařízení. Součástí stavby byla také solární sprchy a převlékací kabiny.
Vlastimil Langer
Zdroj: Městský úřad Otrokovice