Novým jednatelem společnosti Městské lesy Rožnov se stal Václav Tkáč

12.06.2022 07:55

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Do funkce jednatele společnosti Městské lesy Rožnov, s.r.o., byl v pátek 10. června jmenován Václav Tkáč, který zde působí již šest let jako lesník.

„Václav Tkáč vystudoval Střední lesnickou školu v Hranicích a následně Lesnickou a dřevařskou fakultu na Mendelově univerzitě v Brně. Ve společnosti Městské lesy Rožnov působí šest let, kdy začínal jako lesní technik a následně se stal lesníkem a lesním pedagogem. Ve svých 25 letech byl v pátek jmenován jednatelem společnosti Městské lesy Rožnov, s.r.o.,“ informovala rožnovská tisková mluvčí Petra Graclíková,
Nyní se společnost zaměřuje především na zalesňování kalamitních holin, likvidaci kůrovcových kalamit a také na projekty spojené se zadržováním vody v krajině. „Rostislav Polášek, kterého ve funkci nahrazuji, byl skvělý člověk s dobrým srdcem a bude nám všem velmi chybět. Mám v plánu pokračovat v jeho stopách, rozvíjet společnost, zdárně hospodařit a chci být plně součinný s vedením města při přípravě výběrového řízení na nového jednatele společnosti,“uvedl jednatel společnosti Václav Tkáč. Výběrové řízení by mělo být vyhlášeno v průběhu léta.
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm