Nehoda zkomplikovala dopravu mezi obcemi Doubravy a Bohuslavice u Zlína

11.01.2021 15:15

DOUBRAVY – Oznámení o dopravní nehodě mezi obcemi Doubravy a Bohuslavice u Zlína přijalo v 8:41 hodin Krajské operační a informační středisko HZS kraje.
„Podle informací nebylo vyloučeno vyproštění řidiče a k události vyrazily dvě cisterny profesionálních hasičů ze stanice Zlín. V době jejich příjezdu se již řidič nacházel mimo vrak vozu a do své péče si jej převzala posádka zdravotnické záchranné služby,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili automobil proti vzniku požáru. V době dokumentace nehody policií byla komunikace úplně uzavřena. „Po jejím ukončení hasiči pomohli s naložením vraku na vozidlo odtahové služby a uklidili povrch vozovky od střepů a úlomků. Krátce před dvanáctou hodinou se hasiči vrátili zpět na svou základnu,“ dodal Pavel Řezníček.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje