Nehoda dvou aut zablokovala provoz na silnici u Komně

08.04.2021 10:42

KOMŇA - Krátce po páté hodině ranní došlo dnes u motorestu Rasová na území obce Komňa na Uherskohradišťsku ke střetu osobního automobilu s dodávkou.
„Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů z Uherského Brodu a jednotce dobrovolných hasičů obce Starý Hrozenkov. Při jízdě k nehodě musela být snížena rychlost, protože vozovka je zasněžená,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje odvezla sanitkou jednu zraněnou osobu do nemocnice. Hasiči pak zabezpečili vozidla proti vzniku požáru.
Místo nehody si převzala Policie České republiky. Poškozená vozidla byla z komunikace odstraněna kolem 06:23 hodin a provoz na silnici byl obnoven.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje