Neděle v Otrokovicích bude patřit otvírání vody a Májové pouti

30.04.2022 08:58

OTROKOVICE - Bohatý kulturní program, atrakce pro děti i oblíbené stánky připravuje na první květnový den město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU. Tradiční otvírání vody a Májová pouť se uskuteční ba Baťově v přístavišti a v okolí Společenského domu.

„Program v přístavišti začne v 9 hodin odemknutím řeky Moravy a slavnostním otevřením Baťova kanálu starostkou města Hanou Večerkovou. Pokřtěn bude také nový záchranný člun pro JSDH Otrokovice. Dopoledne zahraje přítomným známá otrokovická kapela TADY A TEĎ, vystoupí mažoretky DDM Sluníčko, orientální tanečnice Otrokovické BESEDY a program zpestří i módní přehlídka,“ uvedla Lenka Vaculová, tisková mluvčí otrokovické radnice.

Představitelé města zahájí také v 10 hodin program v parku. Následovat bude tradičně dopoledne při dechové hudbě v podání kapely VALAŠKA. Od 14 hodin bude program patřit dětem. Přijedou Klauni z Balónkova s Májovým stromem. Poté zahraje slavné světové hity multižánrová kapela F-DUR Jazzband a v podání skvělé moravské skupiny TEMPUS zazní líbivý středověký rock. Vláček Moravský drak bude jezdit mezi přístavištěm a Společenským domem.

„Májová pouť je tradiční a oblíbenou akcí, na kterou zveme širokou veřejnost. Věřím, že nám počasí bude přát a všichni se na Baťově potkáme a pobavíme. Vezměte přátele, kamarády, známé, rodinu a přijeďte si do Otrokovic užít pěkný den,“ pozvala starostka města Otrokovice Hana Večerková.  
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Městský úřad Otrokovice