Nastávající ženich boural ve Zlíně

07.08.2021 11:57

ZLÍN - Krátce před jedenáctou hodinou dopolední v pátek 6. srpna vyjeli profesionální hasiči do ulice Gahurova ve Zlíně, kde došlo ke střetu osobního vozidla a dodávky.
„Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že řidič osobního auta jel ve voze sám a je zraněn. Ve druhém vozidle cestovala těhotná řidička společně s malým synem. Řidič vozidla Škoda Octavia byl ošetřen na místě. Ženu převezli záchranáři do nemocnice k dalšímu vyšetření. Malý chlapeček vyvázl bez zranění a od hasičů dostal dráčka Záchranáčka. Na místě nehody si jej převzal tatínek,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lenka Javorková.
Hasiči zajistili obě vozidla proti vzniku požáru. Sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny. Do příjezdu dopravních policistů usměrňovali v místě nehody dopravu.
„Zraněný řidič osobního vozidla bude dnes v roli ženicha. Novomanželům tak přejeme krásný vstup do společného života, a ať se jim všechny nehody vyhýbají, nejen ty dopravní,“ vzkázala za hasiče Lenka Javorková.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje