Následky dopravní nehody v Kroměříži likvidovali hasiči

13.12.2021 09:39

KROMĚŘÍŽ - Přes tři hodiny zasahovali hasiči v neděli 12. prosince večer u dopravní nehody osobního vozidla a kamionu. Čtyři zranění lidé skončili v nemocnici.
„Ke střetu došlo v ulici Kaplanova v Kroměříži. Před půl šestou večerní na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanice Kroměříž. Po jejich příjezdu byli všichni cestující, včetně dvou malých dětí, venku z vozidel a hasiči jim poskytli předlékařskou první pomoc do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Zranění utrpěli čtyři cestující, kteří byli transportováni do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zabezpečili vozidla proti vzniku požáru. U osobního auta došlo k úniku provozních kapalin, které zasypali sorbentem. V době zásahu složek IZS hasiči nasvětlovali místo nehody.
„Příčina a okolnosti nehody jsou v šetření dopravní policie. Po ukončení jejich práce na místě střetu uklidili hasiči vozovku od střepů a úlomků z vozidel,“ dodala mluvčí hasičů.

Zdroj a foto z místa nehody: HZS Zlínského kraje