Náboráři ocenili kariérní video a udělili Zlínskému kraji druhé místo

20.04.2021 08:13

ZLÍNSKÝ KRAJ - Recruitment Academy Awards jsou udělovány pod záštitou Recruitment Academy, specializované vzdělávací instituce pro recruitery, a letos se ocenění udělovala v šesti kategoriích.
„ V kategorii Kariérní video roku malých společností se na pomyslné stříbrné příčce umístilo právě náborové video Krajského úřadu Zlínského kraje, jehož ocenění si osobně převzal ředitel úřadu Milan Štábl,“ uvedla krajská tisková mluvčí Soňa Ličková.
„Myslím, že mohu mluvit za všechny své kolegy z úřadu, když řeknu, že si této ceny velmi vážíme. Je to pro nás důkaz, že i ve veřejné správě je možné dělat moderní a dynamické věci, a úspěch Zlínského kraje ukázal, že dokážeme obstát v byznysovém prostředí,“ uvádí Milan Štábl.

Hlavní linkou videa, které vznikalo koncem roku 2019, je běžný pracovní den zaměstnanců krajského úřadu. „Celou ‚jednadvacítkou‘ nás provádí pracovníci úřadu a na videu skutečně sledujeme každý jejich krok – záběry jsou totiž většinou jen na nohy,“ řekla tisková mluvčí. „Nápad s botami se nám velmi líbil už od začátku. Odkazuje to k silné baťovské tradici a divák či potenciální uchazeč si tak vlastně projde celý úřad, aniž by někoho potkal ‚tváří v tvář‘. I díky tomu má video drive a hlubší myšlenku, což bylo naším cílem – obojí se myslím skvěle povedlo,“ popsala Eva Gazdošová z Odboru Kancelář ředitele Krajského úřadu Zlínského kraje. Ve stejné kategorii získalo první místo video K+ Portálu Vysoké školy báňské a na třetím místě byl Slevomat.cz.

Video zde: Kariérní video Zlínského kraje získalo 2. místo v prestižní soutěži Recruitment Academy Awards - YouTube.
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: Zlínský kraj