Na zlínském sídlišti se při srážce dvou aut zranili tři lidé

12.12.2020 13:33

ZLÍN - U dopravní nehody dvou osobních automobilů ve Zlíně v křižovatce ulic Okružní a Středová u nákupního centra Billa ma zlínském sídlišti Jižní Svahy v pátek 11. prosince zasahovali od 19:15 hodin profesionální hasiči z centrální požární stanice Zlín.
„Na místě nehody se sjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Zdravotníci ošetřili tři zraněné osoby. V jednom z vozidel bylo i malé dítě, které od hasičů obdrželo dráčka Záchranáčka,“ informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje.
Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla zabezpečili proti vzniku požáru. Po naložení poškozených automobilů na vozy odtahové služby hasiči uklidili komunikaci a vrátili se zpět na stanici.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje