Na Vsetínsku shořel traktor

16.07.2023 11:28

VSETÍNSKO – Škodu za 600 tisíc korun způsobil v sobotu 15. července požár traktoru se slámou na hlavním tahu mezi obcemi Hustopeče nad Bečvou a Valašské Meziříčí. Při požáru nebyl nikdo zraněn, příčinu požáru zkoumá vyšetřovatel hasičů.
„Krajské operační středisko dostalo oznámen o požáru v 13:26 hodin a na místo postupně vyslalo osm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Po příjezdu byl potvrzen požár přívěsu s balíkovanou slámou. Řidič naštěstí traktor včas odpojil a odjel do bezpečné vzdálenosti. Hasiči okamžitě nasadili tři proudy a požár postupně lokalizovali. Na místo velitel zásahu povolal také nakladače, kterými byl náklad postupně rozebírán a dohašován. Práci hasičům ztěžovaly extrémně vysoké teploty,“ sdělil Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Zasažený materiál byl následně odvezen z místa události a vozovka byla v 16:37 hodin znovu zprůjezdněna.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje