Na Kroměřížsku zničil požár rodinný dům

25.06.2022 18:06

ROŠTÍN – Škodu za půl milionu korun způsobil dnešní požár rodinného domu v obci Roštín na Kroměřížsku. Nikdo nebyl zraněn, příčinou vzniku požáru se zabývá vyšetřovatel hasičů.
„Profesionální hasiči z Kroměříže a Morkovic-Slížan společně s dobrovolnou jednotkou obcí Zdounky a Roštín byli vysláni v noci pár minut po třetí hodině k požáru rodinného domu v obci Roštín,“ uvedla Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.
Při příjezdu na místo byla v plamenech střecha domu. Hasiči ihned zahájili hasební práce a do dvaceti minut měli požár pod kontrolou. „Následně rozebírali konstrukci střechy a dohašovali skrytá ohniska. O půl šesté ráno vyhlásil velitel zásahu likvidaci požáru a jednotky se začaly vracet zpět na své základny,“ dodala tisková mluvčí hasičů.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje