Na Kroměřížsku zahynul mladý řidič

06.10.2020 16:38

KROMĚŘÍŽSKO - Uprostřed cesty na střechu převrácené osobní vozidlo mezi obcemi Prusinovice a Dřevohostice na Kroměřížsku překvapilo řidiče, jedoucího dnes v brzkých ranních hodinách.
„Řidič ihned volal na tísňovou linku a na místo vyjely všechny složky IZS. Hasiči ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Holešov po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o havárii osobního vozidla, ve kterém po nehodě zůstal zaklíněný řidič. Pomocí pneumatických vaků a hydraulického zařízení vyprostili hasiči řidiče z vozu ven. Mladý muž však utrpěl zranění, kterým na místě nehody podlehl,“ informovala tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči zabezpečili vozidlo proti vzniku požáru a odpojili autobaterii. Jakmile to situace dovolila, převrátili automobil zpět na kola. Nakonec pomohli s naložením vraku na odtahový vůz a uklidili vozovku od střepů a úlomků.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje