Na krajském úřadě se uskutečnilo první jednání ke vzniku Fotbalové akademie

30.01.2021 16:29

ZLÍNSKÝ KRAJ – Vytvoření Fotbalové akademie ve Zlínském kraji bylo hlavním tématem jednání, na kterém se na krajském úřadě ve čtvrtek 28. ledna.
Se zástupci Fotbalové asociace ČR, Zlínského krajského fotbalového svazu a fotbalových klubů FC Fastav Zlín a 1. FC Slovácko setkali hejtman Radim Holiš společně s krajskými radními Jiřím Jarošem, zodpovědným za oblast mládeže a sportu, a Zuzanou Fišerovou, zodpovědnou za oblast školství.
„Fotbalové kluby Zlín a Slovácko mohou být rivaly v zápasech dospělých, ale při výchově mládeže musí spolupracovat. Nemusíme za každou cenu vychovávat hvězdy, ale jde nám o to, abychom pomáhali společně vychovávat osobnosti,“ uvedl radní Jiří Jaroš s tím, že se jednalo o první seznamovací schůzku a další jednání na téma vytvoření Fotbalové akademie budou v blízké době následovat.

Zdroj a foto: Zlínský kraj