Muž zahynul pod autem, které opravoval

02.04.2021 17:32

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - Tragická událost se stala dnes krátce před polednem v Bystřici pod Hostýnem na Kroměřížsku. O život tma přišel muž, když na něj spadlo auto, které opravoval.
Do ulice Nádražní byli vysláni místní profesionální hasiči, kteří po příjezdu na místo zjistili, že v garáži při opravě spadlo vozidlo na dvaačtyřicetiletého muže, který ho opravoval a ležel pod ním,“ sdělila tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Hasiči muže s pomocí zvedacích vaků a hydraulického vyprošťovacího zařízení vytáhli zpod vozidla a předali do péče posádce zdravotnické záchranné služby. „Muž však zraněním na místě podlehl a lékař již jen konstatoval smrt. Případ je nyní v šetření Policie ČR,“ dodala mluvčí.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje