Motocyklistu z potoka vyprostili hasiči, putoval do nemocnice

30.10.2021 09:45

BRATŘEJOV – K dopravní nehodě motocyklisty vyjížděli v pátek 29. října o půl druhé odpoledne profesionální hasiči ze stanice Zlín společně s dobrovolnou jednotkou z Vizovic k obci Bratřejov na Zlínsku. Řidič motocyklu zde narazil do svodidel a poté skončil i s motorkou v místním potoce.
„Jako první na místo přijeli hasiči z Vizovic, kteří pomocí páteřové desky transportovali zraněného motorkáře k vozidlu zdravotnické záchranné služby. Po nutném ošetření byl muž převezen do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ řekla k nehodě tisková mluvčí HZD Zlínského kraje Lucie Javoříková.
Po příjezdu posily ze Zlína vložili hasiči pod motocykl sorpční rohože a úkapovou vanu, aby zamezili úniku provozních kapalin. Poté motorku vytáhli z vody zpět na cestu.
Příčinu a okolnosti nehody šetří Policie ČR.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje