Motocyklista skončil se zraněním v nemocnici

19.07.2021 16:08

KORYČANY – K dopravní nehodě mezi osobním automobilem a motocyklistou vyjížděli krátce po půl třetí v neděli 18. července odpoledne profesionální hasiči ze stanice Morkovice-Slížany a dobrovolní hasiči z Koryčan. K nehodě došlo za obcí Koryčany na Kroměřížsku ve směru na Vřesovice.

„Ihned po příjezdu velitel zásahu upřesnil, že se jedná o střet osobního automobilu s motocyklem. Motorka skončila po nehodě pod srázem v hlubokém potoce a zraněného řidiče si převzala přivolaná posádka zdravotnické záchranné služby,“ sdělil „Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.

Hasiči zajistili místo události a preventivně zabezpečili motocykl proti možnému úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody policií byl stroj vytažen zpět na komunikaci a odvoz obou vozidel si zajistili sami majitelé.
Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje