Moraviaman přinese skvělou podívanou, je třeba počítat s omezením v dopravě

16.06.2023 13:42

OTROKOVICE - Závod na tratích 3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu, to je Moraviaman. „Nejpopulárnější triatlon na ironmanských tratích v České republice, který se uskuteční již tuto soboru 17. června na otrokovickém Štěrkovišti. Přinese skvělou podívanou, dech beroucí výkony, ale i dopravní omezení,“ uvedla Lenka Vaculová, otrokovická tisková mluvčí.
V době hlavního závodu bude zcela uzavřena silnice mezi Otrokovicemi a Hulínem, s omezením je třeba počítat i na cestě na Tlumačov, Kvasice, Kotojedy a Kroměříž a cyklostezce z Otrokovic do Kvasic.
„Po oba dny, tedy v pátek i sobotu, se bude část závodů odehrávat také v Rekreačním areálu Štěrkoviště, proto i tam se mohou návštěvníci setkat s určitými omezeními,“ přiblížil jeden z organizátorů závodů Jiří Daněk.
V Otrokovicích a Hulíně budou vozidla, projíždějící přes uzavřený úsek, odkloněna dopravními značkami na objízdnou trasu po dálnici D55. Pořadatel bude mít k dispozici konkrétní časy průjezdu vozidel BUS přes uzavřené úseky,  tato vozidla budou upřednostněna před ostatními.

Vlastimil Langer

Zdroj a foto: Městský úřad Otrokovice