Město Zlín pronajme garáže

02.11.2022 10:48

ZLÍN – Městský odbor majetkové správy zveřejnil záměr na nájem garáží na Jižních Svazích. „Zalepenou obálku s Žádostí o pronájem garáže – garážového stání – ve které bude vepsána zájemcem nabízená částka za měsíční nájemné bez DPH a další podklady, je nezbytné odevzdat na podatelnu Magistrátu města Zlína, na detašovaném pracovišti Zarámí č. p. 4421 ve Zlíně, do 30. listopadu do 16 hodin. Žádosti lze v daném termínu doručit i poštou,“ uvedl Tomáš Melzer, tiskový mluvčí zlínského magistrátu.

Pro získání podkladů na nájem garáží mohou zájemci psát emailem na adresu andreavitaskova@zlin.eu. Nutno uvést své telefonní číslo. Podklady budou zájemcům zaslány elektronicky. Vyřizuje: oddělení správy bytových domů Odboru majetkové správy Magistrátu města Zlína, Zarámí č. p. 4421, Zlín, p. Vitásková, tel. 577 630 315, kancelář č. 105.
„Pro podklady na nájem garáží pište emailem s uvedením Vašeho telefonního čísla na adresu andreavitaskova@zlin.eu, budou Vám zaslány elektronicky,“ dodal tiskový mluvčí.

Text a foto: Vlastimil Langer

Garáže na Jižních Svazích