Majitel garáže v Tlumačově zavinil její požár

02.03.2023 14:54

TLUMAČOV – Nedbalostní jednání majitele garáže mělo ve středu 1. března za následek požár, který způsobil škodu za 150 tisíc korun.  Nikdo nebyl zraněn, příčinu požáru i výši škody stanovil vyšetřovatel hasičů.
„Ve středu pár minut před půlnocí přijali hasiči oznámení o požáru garáže v Tlumačově na Zlínsku. Na místo ihned vyjeli profesionální hasiči z Otrokovic a Kroměříže a dobrovolné jednotky z Kvasic a Tlumačova. Po příjezdu zjistili, že se jedná o hořící objekt v těsné blízkosti rodinného domu. Ihned zahájili hasební práce. Z garáže také vytlačili osobní auto majitele, které tak před plameny zachránili. Za půl hodiny od příjezdu měli hasiči požár uhašený a velitel zásahu ohlásil likvidaci požáru,“ popsala událost Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje.

Zdroj a foto z místa požáru: HZS Zlínského kraje