Magické datum oslovuje i snoubence ve Vsetíně

20.02.2022 14:22

VSETÍN- Úterý 22. 2. 2022 se pro některé snoubence stane nevšedním dnem. Vsetínská radnice pro zájem budoucích novomanželů o obřad s datem shodných číslic, dvojek otevřela svou obřadní síň a vyšla vstříc všem snoubencům, kteří chtějí mít svůj sňatek spojen s výjimečností.
„Magická data přitahují. Již v minulém roce jsem byla oslovena jako oddávající s prosbou o otevření termínu pro svatební obřady netradičně v úterý, které mělo ono magické datum. Domluvila jsem se na matrice a tento termín jsme otevřeli. Musím uznat, že zájem o obřad v tento je velký. V úterý 22.2.2022 budu oddávat hned pět svatebních párů. Většina svateb bude v obřadní síni, a jeden se uskuteční dle přání i mimo radnici, “ popsala místostarostka Simona Hlaváčová, která má agendu matriky ve své gesci.
„Datum plné dvojek láká, protože se jedná o stejná sudá čísla, což podle numerologů značí dobré znamení. Dvojku totiž vidí jako silné číslo přinášející rovnováhu, což potvrzuje rčení, co jde do páru, je vždy dobré. Pokud se na číslo zadíváte, zjistíte, že jde číst z obou stran, a to je numerickou výjimečností,“ sdělila tisková mluvčí vsetínské radnice Jan Raszková.
„Datum má určitě v sobě něco výjimečného, vnímají to i snoubenci, kteří se chystají na sňatek. Záleželo jim na obřadu natolik, že se byli za mnou i osobně domlouvat, na připravované překvapení s příslibem přísného utajení,“ prozradila místostarostka.
Vlastimil Langer
Zdroj a foto: MěÚ Vsetín