Kytara a saxofon v hlavní roli. Zažijte skvělý hudební večer!

17.06.2021 08:35

ZLÍN - Program Blízko nebe se koná už několikátou sezónu a letos v něm zazáří oblíbení protagonisti kytarista Ondřej Svačina a saxofonista Radim Nowak. Kombinace kytary a saxofonu slibuje úžasný hudební zážitek, který nabízí koncert v neděli 20. června v 18 hodin ve 14|15 Baťův institut na střešní terase.

„Blízko nebe je už stálicí v našem každoročním červnovém programu a ačkoliv jde o akci menšího charakteru díky omezené ploše střechy, každý rok láká návštěvníky, aby si užili ve venkovním prostoru na čerstvém vzduchu příjemný hudební večer. Střecha není veřejnosti běžně přístupná. Jde tak o mimořádnou příležitost, jak se na ni podívat. Výhled do města ze střešní terasy je opravdu působivý. Vzhledem ke krátké letní sezóně není akcí pořádaných na střeše mnoho, proto doporučuji zájemcům neváhat a obstarat si lístky co nejdříve. Kdo má rád recitály a pořady v komorním provedení s malým publikem, bude jistě nadšen.“ uvedla první společenskou akci letošní letní sezóny Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

„Oba hudebníci jsou v regionu známé osobnosti. Ondřej Svačina vystudoval klasickou a jazzovou kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a vystupoval například s Abbou revival, 80´s Factory a Alicí Konečnou. Mnozí ho znají také jako člena kapely Foxy Hunters. Saxofonista Radim Nowak má za sebou také bohatou hudební průpravu. Působil ve filharmonii, divadle, symfonickém i dechovém orchestru. Jeho energie i charisma oslovují široké publikum. Je opravdovým showmanem mnoha hudebních žánrů,“ přiblížila Petra Štrofová, PR manažerka  14|15 Baťova institutu.
„Věříme, že vás atmosféra místa a projev obou hudebníků vtáhnou do té správné nálady. Odstartujte spolu s námi letní kulturní sezónu! Neváhejte a pořiďte si včas své lístky, dokud jsou k mání. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji na recepci 14|15 Baťova institutu nebo také online na webu www.14-15.cz,“ pozvala na koncert Petra Kubíková.
Vlastimil Langer

Zdroj a foto: 14|15 Baťův institut, příspěvková organizace