Kroměřížská nemocnice registruje k očkování vakcínou Nuvaxovid

07.03.2022 14:40

KROMĚŘÍŽ - Zájemci o očkování proti nemoci covid-19 vakcínou od společnosti Novavax mají možnost registrovat se k jejímu podání také v Kroměřížské nemocnici a.s. Očkovat se mohou registrovaní i neregistrovaní zájemci.
„Rekombinantní vakcína Nuvaxovid je dvoudávková, přeočkování druhou dávkou je stanoveno po 21 dnech, určena je zájemcům starším 18 let. S jejím dodáním nabízí Kroměřížská nemocnice očkování všemi dostupnými vakcínami – Comirnaty od firem Pfizer/BioNTech, Spikevax od firmy Moderna, Janssen od výrobce Johnson and Johnson a Nuvaxovid od společnosti Novavax,“ informovala Veronika Slaměnová, tisková mluvčí nemocnice.
Očkování probíhá v areálu Kroměřížské nemocnice a.s. v budově D (bývalá ortoptika) v pátek od 7:00 do 15:30 hodin. Registrace jsou možné přes web registrace.mzcr.cz nebo přímo v ambulanci na tel. 603 151 934.

Zdroj a foto: Kroměřížská nemocnice a. s.