Krajští radní schválili 19 dotačních programů pro rok 2023 a vyčlenila téměř 145 milionů korun

27.12.2022 12:31

ZLÍNSKÝ KRAJ – Celkem 19 dotačních programů pro rok 2023 schválili radní Zlínského kraje. Jde o programy z oblasti školství, sociálních věcí, životního prostředí a zemědělství, kultury, mládeže a sportu a dalších. Kraj má pro tyto účely vyčleněnu částku 144,221 milionu korun.
„V této nelehké době jsme udrželi všechny dotační programy a některé dokonce navýšili. Rozvoj obcí a práci organizací, které tvoří přidanou hodnotu našeho kraje, musíme podporovat,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.
„Výzvy ke všem těmto programům i další podrobné informace, například za jakých podmínek lze o dotace žádat, najdou zájemci na webových stránkách Zlínského kraje v sekci Dotace. Příjem žádostí bude zahájen v období od 20. do 24. ledna 2023,“ upřesnila Soňa Ličková, krajská tisková mluvčí.

Zdroj: Zlínský kraj

Ilustrační foto: Archiv SNZK